O firmě

Vítejte na stránkách firmy Graciella, s.r.o.

Zabýváme se ruční výrobou a velkoobchodním prodejem originálních šperků s polodrahokamy a drahokamy, cínových dekoračních předmětů, šachových setů a ručně litých svíček.

Celý tento sortiment originálů je vytvářen výhradně v rámci naší autorské dílny. Tvář budoucí firmy začal utvářet již roku 1998 zkušený designer pan Vladimír Dvořák, který se zabýval návrhy a novým designem šperků a předmětů z cínu. V roce 2000 založil společně s Kateřinou Markovou šperkařský ateliér, který pojmenovali Graciella. Pod tímto názvem se dnes nesetkáte již nejen s výrobou šperků, ale i s širokou škálou cínových výrobků, ke které se roku 2004 přidružila také výroba svíček a skleněných pohárů s cínovou nohou.

Za dobu působení na našem i zahraničním trhu( zejména USA, Kanada, Německo) jsme uvedli na trh řadu autorských kolekcí šperků, inspirovaných širokým spektrem námětů ovlivněných historií, moderním uměním či fantasy filmy a literaturou. V průběhu uplynulých šesti let se naše firma může pochlubit například spoluprací s firmou Taiza, či kompletní sérií historických šperků určených pro Muzeum Voskových figurín v Košicích atd.

Ateliér se nadále rozvíjí, několikrát ročně připravuje nové kolekce s využitím stále nových šperkařských technologií. Na těchto stránkách bychom rádi prezentovali naši současnou tvorbu a umožnili tak lepší dostupnost našich výrobků také náročným mimopražským zákazníkům prostřednictvím našeho e-shopu a prodejní galerie. Díky tomuto rozšíření našich služeb se můžete rychle dozvědět o všech novinkách mezi našimi výrobky a objednávat si naše zboží z pohodlí Vašeho domova.

Za firmu,
Vladimír Dvořák a Kateřina Marková